KÜNYE

Gelişen katılım bankacılığı sektörüne katkı sağlamak amacıyla kurduğumuz katilimhaber.com yayın hayatına 2018/2019 yılında başlamıştır. Katılım finans sektör payı konvansiyonel bankalara göre az olsa da sektörün büyüyeceğine ve geleceğinin olduğuna inanıyoruz. İnsanlara katılım bankacılığını anlatmak, ülkemizde daha çok ses getirmek ve katılım bankacılığı bilinci oluşturmak ana hedeflerimiz arasında.

Katılım Bankacılığı alanında faaliyet gösteren hiçbir kuruma bağlı değiliz, isteğimiz sektöre katkıda bulunmak ve bilinç oluşturmak.

HAKKIMIZDA

Site Adresiİnternet adresimiz HTTPS sertifikasına sahip “https://www.katilimhaber.com/” yönlendirmeli adrestir.
İmtiyaz SahibiHTK
Genel Yayın YönetmeniHTK
Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı
Kuruluş ve Yayın Başlangıç SüresiOcak 2018
Twitter Adresihttps://twitter.com/katilimhabercom
Linkedin Adresihttps://www.linkedin.com/in/kat%C4%B1l%C4%B1m-haber-66a6a5192/
Instagram Adresihttps://www.instagram.com/katilimhaber/
İnternet Yayıncılığı Konu Bütünlüğüwww.katilimhaber.com internet adresi ana haber konusu Türk katılım bankacılığı sistemi, Türk katılım bankaları ve katılım bankaları hakkında haber ve yayın yapmaktadır.
***İlgi dahilinde genel ekonomi, röportaj ve diğer ekonomik haberler internet adresimizde yayınlanabilmektedir.
DanışmanHK
İletişim Adresi & Basın Bildirimiiletisim@katilimhaber.com (e-posta adresine postanın ulaşmadığını düşünüyorsanız ilgili e-postayı “khiletisim@gmail.com” adresine de gönderebilirsiniz.
Reklamiletisim@katilimhaber.com (e-posta adresine postanın ulaşmadığını düşünüyorsanız ilgili e-postayı “khiletisim@gmail.com” adresine de gönderebilirsiniz.
(e-posta adresine postanın ulaşmadığını düşünüyorsanız ilgili e-postayı “khiletisim” adresine de gönderebilirsiniz.

Logo;