İletişim

KÜNYE

Katılım Haber, esasında faizsiz finans ve finans sektörü üzerine odaklı bir haber sitesidir. Katılım bankaları olarak adlandırdığımız faizsiz finans sektörü üzerine daha çok odaklanmış bulunmaktayız. Haber anlayışı daha çok ajanslar üzerinden (anadolu ajansı vb) katılım bankacılığı haberlerini ayıklamaktır önceliklerimiz ajans, sosyal medya, sosyal platformalar üzerinden faizsiz finans severlere(ve diğer kitlelere) haberleri sunmaktır. Kuruluşumuz genç olduğu için ilerleyen zamanlarda özgün içerikler ve kaynağı biz olan haberler yapmayı hedeflemekteyiz.

Objektiflik çerçevesi içerisinde yayınlayacağımız haberlerimizi, hiçbir finans kuruluşuna bağlı olmadan gerçekleştireceğiz. Herhangibir katılım bankasına bağlı olmaksızın içerikler üretilecektir. Katılım bankacılığı üzerine yazar alımlarını sektör içerisinden yapacağız ve her katılım bankacısının sorunlarını sektörel sorunları (dertleri) sitemizde “…….” bölümünde tamamen kişilerin sorumluluğu, kabulünde yayınlayacağız. Hızla büyüyen katılım bankacılığı sektöründe en hayırlı yerde olmayı temenni ederiz. (haberde öncü olmak isteriz ama en hayırlı yer bizim için en hayırlıdır)

İLETİŞİM

Bizimle iletişime geçmek için “iletisim@katilimhaber.com” adresinden mail atabilir veya aşağıdaki formdan direk olarak iletişim sağlayabilirsiniz. Geliştirilmekte olan sitemiz için mutlaka görüşlerinizi belirtmeniz bizim için önemlidir.