Emlak Bank’ta şubeler görünmeye başladı

Yıl içerisinde 15 şube hedefi olan Emlak Bank’ın Kocaeli şubesinin restorasyon halinde olduğu bilgisi kocaelidenge.com adlı yerel internet sitesinde yayınlandı.

kocaelidenge.com haber sitesindeki yazı şu şekilde;

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk 100 günlük Eylem Planı çerçevesinde tekrar yapılandırılan ve katılım bankası olması kararı alınan EmlakBank, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan faaliyet iznini 27 Şubat 2019 tarihinde almıştı. Faaliyet izninden sonra Türkiye’de katılım bankası olarak hayata geçen Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş.’nin, kısa zamanda şube sayısını arttırması bekleniyordu.

BEKLENTİLER BOŞA ÇIKMADI

Gerekli yasal izinler ve prosüdürler tamamlandıktan sonra hemen şubeleşmeye başlayan EmlakBank, ilk olarak 15 tane şube açmıştı. O tarihten itibaren sürekli şubeleşen ve büyüyen EmlakBank İzmit’te de şube açma hazırlığına girişti. Bu kapsamda İzmit’te yeni şube açma hazırlıklarına girişen  EmlakBank, şube olarak   Karabaş, Cebesoy Sk adresini seçti. Söz konusu adreste hummalı çalışmalar devam ediyor.

Koaceli Denge

www.kocaelidenge.com

Katılım Haber

Katılım Haber sitesinin kendi profilidir. Öneri, görüş ve iletişim için lütfen admin@katilimhaber.com e-posta adresinden iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.