Emlak Bank yeni bir iş ilanı daha ekledi

Bundan birkaç gün önce “Yatırım Bankacılığı” adı altında pozisyon açan Emlak Katılım pozisyonlara bir yenisini daha ekledi. Hazine adı altında açılan kariyer sekmesine ulaşmak için tıklayınız.

ŞUBE AÇILIŞLARI NE ZAMAN ?

Elbette uzun zamandır şube açılışı bekleniyor. Bu konuda yayınlanmış resmi bir tarih henüz yok, ancak Emlak Katılım’ın çalışmalarını sağlıklı bir şekilde yürüttüğüne inancımız tam en kısa ve en uygun zamanda şube açılışlarının ve katılım bankacılığı alanında “tecrübeli” şube müdür ve çalışanlarının alınacağı kanaatindeyiz.

HIZ KAZANAN PERSONEL ALIMI

İlk olarak Yeni Mezun ve Tecrübeli adı altında pozisyonlar açılmıştı. Uzun bir süre yeni bir pozisyon açılmadı ve çalışmak isteyenler sadece bu iki pozisyona başvurabiliyordu. Geçtiğimiz son bir hafta içerisinde iki yeni pozisyon başvurusu eklendi buda bizlere Emlak Katılım’ın çalışmalarını sağlıklı bir şekilde devam ettirdiğini gösteriyor. Son zamanlarda iki yeni pozisyonun art arda eklendiğini görmek sektörü ve sektör üzerinde daha önce çalışmış, aktif iş arayışında olan tecrübeli adayları sevindirdiği kanaatindeyiz.

SON YAYINLANAN TİCARET SİCİL GAZETESİNDE NE VAR ?

16 Mayıs 2019 tarihli ticaret sicil gazetesi son gazetedir. Gazetenin içeriğinde ise Genel Müdürlük hizmet binasının Beyoğlundan Ataşehir’e taşındığı bilgisi yer almakta.

Katılım Haber

Katılım Haber sitesinin kendi profilidir. Öneri, görüş ve iletişim için lütfen admin@katilimhaber.com e-posta adresinden iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.