Kuveyt Türk, 5. defa Türkiye’nin en etik şirketleri arasında

Katılım bankası Kuveyt TürkEtik Değerler Merkezi Derneği (EDMER) tarafından düzenlenen ETİKA Türkiye Etik Ödülleri’nde 5 yılda 5’inci kez ödüle layık görüldü.

Bankanın İK, strateji ve dijital dönüşümden sorumlu genel müdür yardımcısı Aslan Demir, 30 yıldır etik değerleri gözeterek bir kurum kültürü oluşturduklarını belirterek, şunları söyledi: “Kuveyt Türk’ün temel hizmet ilkelerini ve etik değerlerini, üst yönetimimizden en genç çalışma arkadaşımıza kadar tüm çalışanlarımızla koruyup geliştirmeyi amaçlıyor, bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sağlam bir temelle ve işbirlikçi bir yaklaşımla kurduğumuz bu köprü, banka olarak büyük önem verdiğimiz değerlerimizi her daim canlı tutuyor. Etik bankacılık anlayışını bu denli benimsemiş ve içselleştirmiş bir kurum olarak 5 yılda 5’inci kez etik ödülü almanın ve her zaman olduğu gibi bir kez daha ‘İyi ki Kuveyt Türklüyüm’ demenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Yeni Akit

Katılım Haber

Katılım Haber sitesinin kendi profilidir. Öneri, görüş ve iletişim için lütfen admin@katilimhaber.com e-posta adresinden iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.