Albarakada GMY istifası

Albaraka Türk Katılım Bankası üst yönetiminden bir istifa haberi geldi. Konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamada, banka bünyesinde Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Cenk Demiröz’ün 22 Mart itibariyle özel nedenlerle görevlerinden istifa ettiği kaydedildi.*Düzeltme,Güncelleme

Cenk Demiröz 25 Kasım itibariyle Odeabank bünyesinde göreve başladı

Cenk Demiröz ?

1973 İstanbul doğumlu. Boğaziçi Üniversitesi İktisat mezunu. 2000 yılında HSBC Kurumsal Bankacılık Birimi’nde Müşteri Temsilcisi olarak çalışmaya başladı. 2002-2010 yılları arasında, HSBC Bank Kurumsal ve Ticari Krediler Birimi’nde sırasıyla Müdür Yardımcısı, Müdür ve Kıdemli Müdür olarak görev yaptı. 2010 yılında ING Bank’ta Ticari ve KOBİ Kredileri Eş Başkanı olarak görev aldıktan 7 ay sonra Kasım 2010’da HSBC Bank’a geri dönerek Kurumsal, Ticari ve Finansal Kurumlar Krediler Tahsis, Piyasa ve Karşı Taraf Risklerinden sorumlu Direktör olarak görev aldı. Şubat 2017’de Kurumsal, Ticari ve Bireysel Krediler’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Albaraka Türk’e katıldı, 22 Mart 2019’da özel nedenlerle görevlerinden istifa ettiği beyanıyla Albaraka’dan ayrıldı. 2 Aralık 2019’ta Odeabank’ta Kredilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Katılım Haber

Katılım Haber sitesinin kendi profilidir. Öneri, görüş ve iletişim için lütfen admin@katilimhaber.com e-posta adresinden iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.